اخبار عکاسی
آژانس عکس همشهری
مسابقه عکاسی Urban 2019 توسط CBRE برگزار می شود و عکاسان سراسر جهان می توانند با توجه به غنا و تنوع زندگی شهری در سراسر جهان این موضوع را به چالش بکشند.
آژانس عکس همشهری
سیزدهمین جشنواره عکس خبری، مطبوعاتی دوربین.نت از ۱۱ دی ماه به همراه نمایش عکس‌های برتر سال در فرهنگسرای سرو گشایش می یابد.
آژانس عکس همشهری
کارگاه آموزشی رئیس و معاون فدراسیون بین‎المللی هنر عکاسی همزمان با گشایش نمایشگاه بین المللی عکس خیام برگزار می‎شود.
آخرین اخبار
آژانس عکس همشهری
عکاسی از حیات وحش یک راه بسیار خوب برای خلق آثار زیبا و به نمایش گذاشتن مهارت‌های عکاس است، هرچند که گرفتن عکس‌های خوب در این فیلد می‌تواند چالش برانگیز باشد؛ البته بیشتر به دلیل اشتباهاتی که باعث از دست رفتن فرصت‌های خوب می‌شوند.
آژانس عکس همشهری
نمایشگاه عکس «ایران، ۴۰ سال پیش» از روز شنبه ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۷، ساعت ۱۴ در موزه عکسخانه شهر افتتاح می‌شود.
آژانس عکس همشهری
عکس‌های منتخب پنجمین جشنواره هنر مقاومت همزمان با چهلمین سال‌ پیروزی انقلاب اسلامی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در معرض دید عموم قرار گرفته است.
آژانس عکس همشهری
عکاسی خبری عکاسی خبری به طور معمول برای زنان با محدودیت‌هایی روبه‌رو است و چه بسا در بعضی حوزه‌ها به بانوان عکاس اجازه ورود داده نشود.
اگر به دنبال شناخت نور در عکاسی هستید، نکته های این آموزش عکاسی و لینک هایی که در آن قرار داده ایم حتما برای شما مفید خواهند بود. حال که دارید در مورد نور جستجو می کنید، حتما به تاثیر نور در عکاسی و اهمیت آن پی برده اید، پس ما در این آموزش مستقیم به سراغ نکته هایی برای تسلط بر نور در عکاسی می رویم.
آژانس عکس همشهری
مسئول روابط عمومی سپاه استان البرز گفت: به‌مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه عکاسی با عنوان «چله انقلاب» در استان برگزار می‌شود.
آژانس عکس همشهری
سیزدهمین جشنواره عکس خبری، مطبوعاتی دوربین.نت ۴ تا ۱۲ بهمن ماه ۹۷ در شهرهای بوشهر، شیراز، اصفهان، یزد، کاشان و قم برگزار خواهد شد.
سعید صادقی عکاس دفاع مقدس تصمیم دارد در مجموعه عکس جدیدش سراغ رزمندگانی برود که در دوران دفاع مقدس از آن‌ها عکاسی کرده بود.
آژانس عکس همشهری
داوران بخش عکاسی هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان روز گذشته(دوشنبه یکم بهمن) آثار رسیده به دبیرخانه این رویداد را بررسی کردند.
آژانس عکس همشهری
گونتر ریله معتقد است مهمترین بخش عکاسی حیات وحش به ذهن و نگاه عکاس برمی‌گردد و یک عکاس بااستعداد و مسلط به عکاسی با یک دوربین معمولی هم می‌تواند عکس‌های خوب ثبت کند.
آژانس عکس همشهری
مهدی امیری عکاس ایرانی که موفق به کسب جایزه جهانی «سینه بوک» شده است، درباره این جایزه و ویژگی‌های مجموعه عکس «خبر فوری» توضیحاتی ارائه کرد.
آژانس عکس همشهری
هنوز هم پهنه آبی و بی انتهای اقیانوسها رازهایی دارد که برای دانشمندان ناشناخته مانده است.
آژانس عکس همشهری
برگزیدگان هفتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر «هیأت» معرفی و تقدیر شدند. نادر طالب‌زاده پیشنهاد کرد این سوگواره‌ها به صورت بین‌المللی برگزار و کتاب‌هایشان هم به زبان‌های عربی و انگلیسی چاپ شود.
آژانس عکس همشهری
کیفیت بالای آثار ارائه شده به جشنواره ایپس، اعضای هیأت رییسه ورزشی نویسان جهان را بر آن داشت تا آثار را به تفکیک”قاره ای” نیز مورد بررسی قرار دهند که در همین راستا، ١٠ اثر برتر هر بخش در آسیا- اقیانوسیه معرفی شدند.
آژانس عکس همشهری
نمایشگاه عکاسی ویژه ناشنوایان پنجشنبه هفته جاری به همت کانون ناشنوایان ایران برپا می شود.
آژانس عکس همشهری
فتحی با بیان اینکه از میان ۶ هزار و ۵۰۰ اثر ارسالی به جشنواره زیبان، ۱۰۰ اثر به نمایش گذاشته می شوند و ۱۰ اثر نیز جایزه می گیرند.
آژانس عکس همشهری
معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهرداری تهران، با اشاره به این که هدف از برگزاری جشنواره زیبان، اکران زیبایی های پنهان شهر تهران توسط شهروندان است، افزود: ۱۰۰ اثر در اسفند ماه سال جاری از آثار برگزیده این جشنواره در سطح شهر تهران اکران خواهد شد.
آژانس عکس همشهری
عکاس باسابقه دفاع مقدس پس از فروش ۷۵ میلیون تومانی عکسی که از فتح خرمشهر گرفته بود در دهمین حراج تهران، خاطرات و نکاتی را درباره این تصویر مطرح کرد.
آژانس عکس همشهری
سیزدهمین جشنواره عکس خبری مطبوعاتی دوربین.نت با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.
آژانس عکس همشهری
نمایشگاه عکس های منتخب سه دوره مسابقه جهانی بنیاد 'وُرلد پرس فوتو'(World Press Photo) فردا پنجشنبه در موزه هنرهای معاصر اصفهان برپا می شود.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • ...
 • 18