اخبار عکاسی
آژانس عکس همشهری
مسابقه عکاسی Urban 2019 توسط CBRE برگزار می شود و عکاسان سراسر جهان می توانند با توجه به غنا و تنوع زندگی شهری در سراسر جهان این موضوع را به چالش بکشند.
آژانس عکس همشهری
سیزدهمین جشنواره عکس خبری، مطبوعاتی دوربین.نت از ۱۱ دی ماه به همراه نمایش عکس‌های برتر سال در فرهنگسرای سرو گشایش می یابد.
آژانس عکس همشهری
کارگاه آموزشی رئیس و معاون فدراسیون بین‎المللی هنر عکاسی همزمان با گشایش نمایشگاه بین المللی عکس خیام برگزار می‎شود.
آخرین اخبار
آژانس عکس همشهری
نمایشگاه عکس‌های تاریخی «بقعه‌ها و اماکن مذهبی» به مناسبت ماه مبارک رمضان در قالب برنامه‌های «شهر خدا، شهر همدلی» در موزه عکسخانه شهر افتتاح می‌شود.
آژانس عکس همشهری
به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، مسابقه عکاسی برکت برگزار می‌شود؛ افرادی که قصد شرکت در این رویداد را دارند کافی است تصاویری از خانواده خود در کنار سفره‌های ساده افطاری به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.
آژانس عکس همشهری
سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت نسبت به برگزاری مسابقه عکاسی افطار و سحر اقدام کرده است.
آژانس عکس ایران
نخستین انجمن عکاسی نوجوانان کشور صبح امروز، ۲۹ اردیبهشت‌ماه با حضور علیرضا کریمی‌صارمی، بنیانگذار آژانس عکس ایران، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان زاهدان راه‌اندازی شد.
آژانس عکس همشهری
با حضور عکاسان حرفه‌ای و آماتور در این دوره از رقابت‌های جهانی عکاسی سونی، داوران این رقابت برندگان سال ۲۰۱۹ را از میان هزاران داوطلب از کشورهای مختلف در حالی مشخص کردند که نام دو ایرانی در لیست نامزدهای نهایی این رقابت قرار دارد.
آژانس عکس همشهری
رئیس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی قزوین گفت: فراخوان مسابقه سراسری عکاسی سومین جشنواره ساختمان های برتر استان قزوین با موضوع سیما و منظر شهری منتشر شد.
آژانس عکس همشهری
«عکاسی مستند اجتماعی» و «خبری» رویکردهایی از روزنامه نگاری بصری هستند که عکاس با انتخاب آنها موضوعات اطراف خود همچون ورزش، سیاست، فرهنگ، اقتصاد و محیط زیست را به تصویر می‌کشد و قرار گرفتن «رویکرد» عکاسانه در قامت «موضوع» در یک بخش بندی مسابقه اشتباه است.
آژانس عکس همشهری
کتاب «عکاسی همه چیز را دگرگون می کند» نوشته ماروین هفرمن با ترجمه الهام آقاباباگلی و معصومه آقایی توسط انتشارات پرگار منتشر شد.
آژانس عکس همشهری
مسابقه عکس «روایت گِل و دِل» با محوریت همدلی مردم و مسئولین در رویدادهای طبیعی و واقعه سیل برگزار می‌شود.
آژانس عکس همشهری
فراخوان شرکت در دومین دوره مسابقات ملی عکاسی در حوزه صنایع دستی اعلام شد.
آژانس عکس همشهری
نمایشگاه دومین جشنواره ملی عکس شاهنامه به مناسبت ۲۵ اردیبهشت ماه روز بزرگداشت فردوسی در آرامگاه فردوسی برگزار می‌شود.
آژانس عکس همشهری
مسئول روابط عمومی خیریه آتنا گفت: ماراتن عکاسی با عنوان «24 ساعت»، با هدف مستندسازی از زندگی شهری با موضوع زنان 4 خردادماه برگزار می شود و عواید حاصل از فروش این آثار برای حمایت از خیریه ها منظور می شود.
آژانس عکس همشهری
همزمان با بیستمین سال تأسیس انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، فراخوان سومین دوره اهدای نشان عکس سال مطبوعاتی ایران منتشر شد.
آژانس عکس همشهری
عکاس ایرانی در جشنواره عکس نیویورک-منهتن آمریکا، مدال برنز انجمن عکاسی آمریکا را کسب کرد.
آژانس عکس همشهری
فراخوان دومین مسابقه عکاسی شهر من دزفول منتشر شد.
آژانس عکس همشهری
جشنواره عکاسی با موضوع «سیل همدلی» با محوریت مناطق سیل‌زده در دو بخش عکس حرفه‌ای و موبایلی در قالب برنامه‌های «جشن رمضان» لرستان اجرا می‎شود.
آژانس عکس همشهری
برگزیدگان پنجمین جشنواره بین‎المللی عکس سلامت روان از بین ۱۸ هزار عکس انتخاب و معرفی شدند.
آژانس عکس همشهری
در واقع اگر عکاس در چنین شرایطی هیچ کاری نکند خود به خود طرد می‌شود؛ البته همه اینها به فضای سوژه عکاسی مربوط است و باید دید که عکاس برای خود چه چیزی را متصور می‌شود.
آژانس عکس همشهری
تهیه کننده و دبیر برگزاری این کارگاه ها گفت: این کارگاه ها با شرکت 120 هنرجو به مدت چهار روز تا 13 اردیبهشت ماه در سالن همایش دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر یزد ادامه دارد.
آژانس عکس همشهری
مدیر هنری و دبیر نخستین ماراتن کشور گفت: رویداد فرهنگی هنری نخستین فتوماراتن کشور در قزوین، به رونق گردشگری این شهر کمک خواهد کرد.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • ...
 • 18